Yamaha Tricity 300 Airbag
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Yamaha Tricity 300 Airbag 2026
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 70 mm |
|---|---|
| Úder | 75.9 mm |
| Výkon motoru | 28 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7250 ot/min |
| Točivý moment | 28.9 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 5750 ot/min |
| Kompresní poměr | 10.9 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Zapalování | Transistor |
| Převodovka | Pás |
| Typ převodovky | Variomatik |
| Válce | 1 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chlazení | kapalina |
| Mazání | Oběh tlaku |
| Posunutí | 292 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|---|
| Vzdálenost stlačení | 100 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednotka Swing |
|---|---|
| Vzdálenost stlačení | 84 mm |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 267 mm |
| Spuštění | Hydraulický |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 267 mm |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Kombinovaný brzdový systému, Systém ABS do zatáček, , , |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 14 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 70 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 14 palců |
| Délka | 2250 mm |
| Šířka | 815 mm |
| Výška | 1470 mm |
| Rozvor | 1595 mm |
| Výška sedla | 795 mm |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 242 kg |
| Objem palivové nádrže | 13 l |
| Řidičská oprávnění | B |
| Rozsah | 393 km |
| Kombinované emise CO2 | 76 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 3.3 l/100km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Světlá výška | 130 mm |
Vybavení
| Vybavení | Airbag, Připojení, LED světlomety, TFT displej, Integrovaný navigační systém, , , , , , |
|---|
FAQ pneumatiky Yamaha Tricity 300 Airbag
FAQ Yamaha Tricity 300 Airbag
- Který je lepší? Yamaha Tricity 300 Airbag nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha Tricity 300 Airbag?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Yamaha Tricity 300 Airbag.
- Jak je populární Yamaha Tricity 300 Airbag?
- Na trhu je po Yamaha Tricity 300 Airbag velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha Tricity 300 Airbag Obrázky
Zdroj: 1000PS











































